To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki

Off Topic - Chcę powiedzieć, że... cd ...

sieegurd - 31-03-2010, 10:25

Jassmina napisał/a:
...jajcami dziś we firmie czuć.


Hmmm... ktoś nie umył :P ??

Efa! - 31-03-2010, 11:39

co do jajec, to ja dzisiaj o 2 w nocy jadłam w ramach zachcianki ciężarowej :)
Jassmina - 01-04-2010, 08:34

...u nas w Sulejówku film kręcą.
Zamieszanie jak nie wiem!
Dziś na peronie były sceny z Anthonym Hopkinsem, jutro ma dojechać Brad Pitt.
Oj będziemy sławni chyba!

sieegurd - 01-04-2010, 08:52

Jassmina napisał/a:
...u nas w Sulejówku film kręcą.
Zamieszanie jak nie wiem!
Dziś na peronie były sceny z Anthonym Hopkinsem, jutro ma dojechać Brad Pitt.
Oj będziemy sławni chyba!


Pająki, czołgi, Brad Pitt... ehh Jaśka nie pal tego szitu :D

Fragu - 01-04-2010, 10:12

Nad Sulejówkiem oprócz aktorów zawisł smog :P


..że wymieniłem linkę od maski ..i nawet niczego nie popsułem..i działa :!: :mrgreen:

Jassmina - 01-04-2010, 10:24

Czy Wy nie możecie zrobić mi tej przyjemności i chociaż raz w roku, 1-ego kwietnia dać się nabrać?????

:(


:crybaby:

stary alfer - 01-04-2010, 11:01

Jassmina napisał/a:
Czy Wy nie możecie zrobić mi tej przyjemności i chociaż raz w roku, 1-ego kwietnia dać się nabrać?????


Jassmina, jeśli sprawi Ci to przyjemność to ja się nabrałem :)

;)

sieegurd - 01-04-2010, 11:07

stary alfer napisał/a:
Jassmina, jeśli sprawi Ci to przyjemność to ja się nabrałem :)


No to wszyscy solidarnie się nabieramy :D

Marcin-Krak - 01-04-2010, 11:10

Jassmina, a tego jak mu tam no - di Caprio tam u Was ni ma :?:
Bo byś tego autografa dla mnie wzieła :mrgreen:

Kaucz - 01-04-2010, 11:16

Od dwóch godzin próbuję obudzić dziewczynę. Niby o 15 mamy jechać, a ta wciąż nie jest spakowana... ehh :P
Manuela - 01-04-2010, 11:16

Marcin-Krak napisał/a:
di Caprio tam u Was ni ma
Ale moze di Karpio jest? :D
Marcin-Krak - 01-04-2010, 11:20

Manuela napisał/a:
Ale moze di Karpio jest? :D

O nie :!:
Z rybami to ja mam nie za miłe wspomnienia :twisted: :wink:

pawliku - 01-04-2010, 11:48

.. a ja sobie naprawiłem dzis rowerek i ide zaaraz pojezdzić :)
Nikka - 01-04-2010, 11:52

i co sie tak wszędzie chwalisz? inni tyrają!
ps - jajka pucować na święta !

pawliku - 01-04-2010, 11:58

Nikka napisał/a:
co sie tak wszędzie chwalisz? inni tyrają!
jak to przecież wolne jest :P

Nikka napisał/a:
ps - jajka pucować na święta !
o to sie nie martw już wypucowane :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group