Sport - Inne - Typer XIII
maxwell61 - 28-04-2008, 15:46
| thomb napisał/a: |
Nie podpuszczaj bo następnym razem w ogóle zapomni zatypować | taa gorzej jak ESPERAL wszyją
inferno - 28-04-2008, 17:45
| maxwell61 napisał/a: | | thomb napisał/a: |
Nie podpuszczaj bo następnym razem w ogóle zapomni zatypować | taa gorzej jak ESPERAL wszyją |
To jeszcze nie wszyli?
maxwell61 - 28-04-2008, 18:28
| inferno napisał/a: | | To jeszcze nie wszyli? | ponoć chłopaki z Wawy przed meczem z Wisła wszystkie wykupili
Morfi - 29-04-2008, 10:22
drugi raz drugie miejsce pod rząd, a miało byc pieknie wrrr.....
To wszytsko rozgrzewka przed przyszłym sezonem
inferno - 29-04-2008, 11:04
| Morfi napisał/a: | drugi raz drugie miejsce pod rząd, a miało byc pieknie wrrr.....
To wszytsko rozgrzewka przed przyszłym sezonem |
sruba - 29-04-2008, 17:18
wyniki (tabele itd), pewnie w srode (o ile nie w czwartek).
czasu nie mam.
Anonymous - 29-04-2008, 22:37
Inferno zmień avatar bo nie mogę w spokoju typować
Anonymous - 29-04-2008, 22:43
haha a co niech sie chłopak chwali jaki przystojny jest
Anonymous - 30-04-2008, 09:13
Pewnie skrzynka Marcina jest już pełna ofert matrymonialnych
Anonymous - 30-04-2008, 09:19
| detlef napisał/a: | Pewnie skrzynka Marcina jest już pełna ofert matrymonialnych |
akbi - 30-04-2008, 09:50
| detlef napisał/a: | Pewnie skrzynka Marcina jest już pełna ofert matrymonialnych | ciekawy jestem tylko jakich ofert ...bo w końcu 96% Mitsumaniaków to mężczyźni
Anonymous - 30-04-2008, 10:09
| akbi napisał/a: | | detlef napisał/a: | Pewnie skrzynka Marcina jest już pełna ofert matrymonialnych | ciekawy jestem tylko jakich ofert ...bo w końcu 96% Mitsumaniaków to mężczyźni |
hahaha!! ja nic nie sugeruję
Morfi - 30-04-2008, 13:02
INFERNO ładny z ciebie Facecik
Anonymous - 30-04-2008, 13:09
| Morfi napisał/a: | INFERNO ładny z ciebie Facecik |
no to poszła fama
akbi - 30-04-2008, 13:09
| Morfi napisał/a: | INFERNO ładny z ciebie Facecik |
noooooooo .... i widzę, że już pomału zaczyna się coś kręcić w temacie
|
|
|