Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
Napisz nowy temat   Moderatorzy: Jaro1974, Bizi78
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
• Ważne tematy
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM
Co? Jak? Gdzie? I dlaczego

0 18-12-08
Marcin-Krak
32998 18-12-2008, 19:16
Marcin-Krak
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI'
ważna informacja!

2 27-05-11
Firebee
239869 26-11-2015, 19:23
Firebee
Ogłoszenie: Dane techniczne Galant E32
0 14-10-10
deejay
17905 14-10-2010, 23:12
deejay
Ogłoszenie: Dane techniczne Galant E39 4x4 16V 4WS
0 14-10-10
deejay
17320 14-10-2010, 23:07
deejay
• Tematy
popychacze hydrauliczne 4g63
13 14-12-07
JaneczekJ
3730 17-12-2007, 14:28
JaneczekJ
[E39A 4WD 2.0T] filtr kabinowy umnie??
1 14-12-07
kamils
829 14-12-2007, 21:42
Hubeeert
Otwieranie wlewu paliwa
Problem z linka :(

5 08-12-07
slonio88
1540 13-12-2007, 22:59
JackD
[E32A 1.8] Ile mój misiek jeszcze wytrzyma???
Panewki

8 08-11-07
BiałyMisiek
2149 12-12-2007, 20:42
BiałyMisiek
[E33A 2.0] Głośno w galu
10 10-12-07
kristofer
2617 12-12-2007, 19:18
waldi-1
Jak wymienić olej w silniku i ile go wlać?
6 08-12-07
grubka1
1636 12-12-2007, 16:58
waldi-1
[E32A 1.8] Nieszczelność wydechu, która zwiększa spalanie ??
Ale aż tak ??

[ Idź do strony: 1, 2, 3 ]
38 30-10-07
Maretzky85
5221 10-12-2007, 11:24
Goszu
[E39A 4WD 2.0T] różnica miedzy silnikem 1G,a 2G
1 05-12-07
kamils
664 05-12-2007, 20:27
Hubeeert
obroty
4 03-12-07
kmiecik78
1099 04-12-2007, 20:07
marek.b
problem z reduktorem
12 01-12-07
waldi-1
2155 03-12-2007, 22:56
waldi-1
Czy sprzęgło od Galanta 1.8 bz pasuje do Galanta 2.0 bz?
2 02-12-07
soen
979 03-12-2007, 15:53
soen
[E32A 1.8] Jakie powietrze powinno docierać do silnika ??
Ciepłe czy zimne ? ...

[ Idź do strony: 1, 2 ]
18 29-11-07
Maretzky85
3085 01-12-2007, 17:12
kamil 15
[E32A 1.8] LPG w E32 1.8 Glsi 90KM
5 26-10-07
BiałyMisiek
1831 29-11-2007, 17:32
mobilmarek
[E33A 2.0] Problem z elektryka
14 09-11-07
MKarpiu
3031 27-11-2007, 08:07
cns80
Nie wkręca się na wyższe obroty ... ?
'89 galant 2.0 glsi

10 24-11-07
piksel1983
1963 26-11-2007, 21:40
Maretzky85
Części układu wydechowego
0 25-11-07
boras
499 25-11-2007, 22:13
boras
[E32A 1.8] Czujnik temperatury cieczy chłodzącej...
5 22-11-07
Maretzky85
1486 24-11-2007, 19:43
Maretzky85
[E33A 2.0] pilne!!
poszukiwany przerywacz świateł awaryjnych-kierunków!!

6 15-11-07
kristofer
1147 24-11-2007, 13:27
kristofer
[E34A 1.8TD] Cykanie z na dużych obrotach (chyba ze skrzyni)
Cyka na dużych obrotach,ale jak docisne bieg to przestaje

[ Idź do strony: 1, 2 ]
18 18-06-07
Truman
4228 23-11-2007, 18:52
Derpin
[E33A 2.0] sygnal niewylaczonych swiatel
[ Idź do strony: 1, 2 ]
19 20-11-07
KamK
3784 23-11-2007, 16:23
waldi-1
[E33A 2.0] Galant nie chce odpalić, brak zapłonu
11 18-11-07
Asia
2269 23-11-2007, 00:55
josie
[E34A 1.8TD] Zdjęcia spod maski - co to jest ?
Co to jest i czy powinno coś w tym być ?

[ Idź do strony: 1, 2 ]
22 21-06-07
Truman
4606 20-11-2007, 19:48
teddybar
[E32A 1.8] Słabe ogrzeanie w Galu
[ Idź do strony: 1, 2 ]
18 12-11-07
k73
3721 19-11-2007, 20:09
waldi-1
Gdzie naprawiac?
1 16-11-07
cynober
586 16-11-2007, 01:29
Hubeeert
[E33A 2.0] nie trzyma obrotow na zimno i gasnie
[ Idź do strony: 1, 2 ]
27 16-05-07
waldi-1
4474 15-11-2007, 15:45
waldi-1
Skaczaca wzkazówka od perdkosciomierza??
6 11-11-07
Frolson83
973 14-11-2007, 16:30
waldi-1
Problem z odpalaniem silnika
Na benzynie zdycha...

13 22-10-07
slonio88
2353 12-11-2007, 18:33
Krzyzak
czujnik halla W-wa!!!
galant 91 ,2.0l GLSi

9 07-11-07
cynober
1519 10-11-2007, 15:36
marek.b
[E1x 84-87] silnik i skrzynia - wymiana
5 04-11-07
maaacias
1549 10-11-2007, 00:19
kamilek
Przyśpieszenie ?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
25 22-10-07
deejay
3541 09-11-2007, 23:49
Maretzky85
[E32A 1.8] Problem z układem chłodzenia
13 07-11-07
boras
2524 09-11-2007, 15:58
boras
jaki mam silnik
5 08-11-07
niwi
1186 09-11-2007, 09:32
niwi
[E32A 1.8] Duszenie się/dławienie przy około 2 tys obrotów
na PB

4 05-11-07
Maretzky85
1267 07-11-2007, 13:25
Maretzky85
[E33A 2.0] sprzeglo do wymiany?
4 04-11-07
kristofer
898 06-11-2007, 21:58
CENTURION_ALARM
ubyteki płynu chłodniczego
13 02-11-07
niwi
2845 05-11-2007, 21:30
marek.b
Problem z ładowaniem
[ Idź do strony: 1, 2 ]
25 29-05-07
kamilek
4054 04-11-2007, 19:51
Maretzky85
[E32A 1.8] silnik do mojej maszyny?(4g37)
2 01-11-07
rastt
793 01-11-2007, 21:23
Maretzky85
[E34A 1.8TD] potrzebuję dokładnych danych
galant z 91 sedan 1,8 td

8 10-10-07
zinouzi
1414 30-10-2007, 12:22
Darvin
[E33A 2.0] automat, ile oleju?
2 28-10-07
KamK
712 29-10-2007, 20:34
KamK
Stożek
4 28-10-07
slonio88
1222 29-10-2007, 08:07
slonio88
BUCZENIE przy ruszaniu z miejsca ?
HELP ME!

14 15-09-07
slonio88
4069 28-10-2007, 20:40
slonio88
Problem z ..... pompą paliwa??
12 20-10-07
Gucio
2356 28-10-2007, 20:11
slonio88
[E3x 88-92] Jestem tu nowy...
[ Idź do strony: 1, 2 ]
22 14-10-07
roberto
4396 27-10-2007, 17:25
Nevman1
[E33A 2.0] Co jeszcze może być nie tak ?
czyli kłopotów ciąg dalszy :(

[ Idź do strony: 1 ... 3, 4, 5 ]
73 29-04-06
Maciek
12664 27-10-2007, 00:31
maciejb
[E32A 1.8] Olej w skrzyni biegów ...
Ile go wchodzi...

5 25-10-07
Maretzky85
1732 26-10-2007, 23:16
Maretzky85
zamontowanie glosnikow w drzwiach,, (wersja z schowkiem)
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 04-10-07
kscman
3199 26-10-2007, 22:42
BiałyMisiek
[E39A 4WD 2.0T] co to jest?? i jak to sprawdzic?
11 18-10-07
kamils
2306 26-10-2007, 21:38
Hubeeert
stuki przód samochodu
12 22-10-07
niwi
2095 26-10-2007, 20:41
deejay
[E34A 1.8TD] potrzebuję pompe vacu
0 26-10-07
zinouzi
466 26-10-2007, 15:20
zinouzi
[E1x 84-87] schematy w galnancie 1.8tdi
elektryka w 1.8 tdi

3 29-09-07
ravstah
745 26-10-2007, 13:56
Darvin
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna » Mitsubishi Osobowe » Galant » [XX-92]Galant E3xA i starsze Strona 19 z 29  
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.