Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.

Poprzedni temat «» Następny temat
zwarcie po wymianie filtra
Autor Wiadomość
qbas62 
Forumowicz

Auto: Mitsubishi Outlander 2,4
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 65
Skąd: Białystok
Wysłany: 21-06-2026, 19:43   zwarcie po wymianie filtra

Witam. Po wymianie filtra kabinowego i powietrza zasysanego do silnika coś się stało, że rozładowuje mi akumulator na maksa. na drugi dzień zero prądu. Po pomiarach wyszło, że pobór ma ponad 5 amperów. Sprawdzalem po kolei bezpieczniki i wyszło, że pobór jest na tych dwóch bezpiecznikach w żółtym boksie czy czymś takim. Jak się ten boks wysunie do góry to jest ok. Jutro będę rwał tego boksa bo chyba normalnie to nie da się go wyjąć i wtedy zobaczę na którym jest zwarcie, nr 22 czy 23. Dziwne jest to, że stało się to po wymianie filtrów, nic z elektryką nie robiłem, może miał ktoś taki przypadek i co to może być.
 
 
Bizi78 
Mitsumaniak
Reklamożerca.


Auto: Kia Venga 1.6Pb 125KM 2019r.
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 826 razy
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 21202
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-06-2026, 20:56   

Te bezpieczniki są chyba od radia i lampek wewnątrz auta.
Ja bym najpierw odpiął radio i sprawdził pobór.
Chyba, że po zamknięciu auta świeci jakaś lampka.
Co do demontażu tej kostki z bezpiecznikami to tutaj Krzychu opisał demontaż.
https://forum.mitsumaniaki.pl/viewtopic.php?t=112317&highlight=bezpieczniki
_________________
Gość zobacz moją zieloną żabę :D .
 
 
qbas62 
Forumowicz

Auto: Mitsubishi Outlander 2,4
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 65
Skąd: Białystok
Wysłany: 21-06-2026, 23:15   

Dzięki za post. Mam pytanie czy pod podstawą bezpieczników w komorze silnika są jeszcze jakieś przekażniki i od czegp bo coś tam cyka ale pewnie sam będę musiał to sprawdzić
 
 
Bizi78 
Mitsumaniak
Reklamożerca.


Auto: Kia Venga 1.6Pb 125KM 2019r.
Kraj/Country: Polska
Pomógł: 826 razy
Dołączył: 01 Sty 2010
Posty: 21202
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 21-06-2026, 23:37   

W skrzynce są ale czy pod to nie wiem.
Tutaj masz lokalizację min przekaźników.
https://www.scribd.com/do...-etc-7da70845c9
_________________
Gość zobacz moją zieloną żabę :D .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.