 |
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki
|
|
| Ogłoszenie |
W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu. Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
|
| Tematy |
Odpowiedzi |
Autor |
Wyświetleń |
Ostatni post |
| • Ważne tematy |
 |
 |
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM Co? Jak? Gdzie? I dlaczego
|
0 |
18-12-08 Marcin-Krak |
32998 |
18-12-2008, 19:16 Marcin-Krak  |
 |
|
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI' ważna informacja!
|
2 |
27-05-11 Firebee |
239809 |
26-11-2015, 19:23 Firebee  |
 |
|
Ogłoszenie: Serwis Wrocław ????
|
8 |
19-12-11 siersciunio |
9379 |
29-01-2018, 12:37 Birkhof  |
| • Tematy |
 |
|
kody błędów
|
2 |
13-12-17 mawmarecki |
1933 |
14-12-2017, 07:43 mawmarecki  |
 |
|
[3.2 DID] Dymi na bialo po wymianie pompy wtryskowej
|
7 |
11-12-17 mistic82 |
3814 |
13-12-2017, 22:11 mistic82  |
 |
|
Nagły brak przedniego napędu [ Idź do strony: 1, 2 ] |
24 |
13-11-17 Hunter79 |
8551 |
13-12-2017, 16:04 zbyszekm2  |
 |
|
felgi z minusowy et
|
3 |
10-12-17 przemek333 |
1318 |
12-12-2017, 09:11 Michał_PIII  |
 |
 |
[3.5V6 GDI] Spalanie
|
8 |
22-11-17 jar3k |
6334 |
11-12-2017, 20:13 slamacek  |
 |
|
[3.2 DID] Wymianan pompy paliwa wysokiego cisnienia
|
0 |
05-12-17 mistic82 |
1090 |
05-12-2017, 21:55 mistic82  |
 |
|
BFGoodrich All Terrain w Pajero III
|
10 |
03-12-17 maruda325 |
3571 |
05-12-2017, 11:13 jepm  |
 |
|
Tylny defer oszalał Pajero 3.2 Did 2002
|
5 |
14-11-17 kleryk-3kgt |
1849 |
03-12-2017, 17:06 Georg  |
 |
 |
Nowe klosze , do świateł przednich
|
0 |
02-12-17 klema |
943 |
02-12-2017, 09:16 klema  |
 |
|
Brak filtra kabinowego w moim Montero 2002!
|
6 |
24-11-17 slamacek |
3409 |
30-11-2017, 22:45 slamacek  |
 |
|
P3 Long. Nie daje się złożyć kanapa
|
3 |
26-11-17 DonVito |
3073 |
28-11-2017, 21:11 DonVito  |
 |
|
Trzęsie po zapięciu 4LLC Pajero III 3.2 ; 2005r. ; automat
|
0 |
27-11-17 goldhunter |
865 |
27-11-2017, 21:11 goldhunter  |
 |
|
[3.2 DID] Co oznacza błąd nr 34
|
5 |
17-11-17 Hunter79 |
2332 |
27-11-2017, 15:52 zbyszekm2  |
 |
|
automatyczna skrzynia biegów a Pajero 3
|
9 |
14-11-17 Kuba Kraków |
6019 |
24-11-2017, 18:29 Georg  |
 |
|
[3.2 DID] Wspomaganie kierownicy ciężko chodzi
|
5 |
07-05-17 paweuuu |
2749 |
24-11-2017, 14:14 kristo8  |
 |
|
Pajero 3.5 GDI 3D 2000 Pompa wspomagania , pompa paliwa
|
1 |
23-11-17 muchakropkad |
1075 |
24-11-2017, 08:08 zbyszekm2  |
 |
 |
[3.2 DID] Pajero 3.2 DiD Remont reduktora oraz skrzyni
|
2 |
18-11-17 Milo3211 |
1282 |
21-11-2017, 20:10 Milo3211  |
 |
|
Demontaż koła pasowego.
|
2 |
07-11-17 atego815 |
943 |
08-11-2017, 16:40 atego815  |
 |
|
Pajero III 05 AT Temp skrzynia automat lift
|
2 |
07-11-17 piotrmaja |
1312 |
08-11-2017, 08:11 zbyszekm2  |
 |
|
Kłopot z akumulatorami
|
1 |
06-11-17 marcelus |
880 |
07-11-2017, 11:27 Georg  |
 |
|
Kolejny problem w Montero 3,5 - tym razem hamulec ręczny
|
3 |
06-11-17 slamacek |
1246 |
07-11-2017, 10:41 slamacek  |
 |
|
Dołożenie spryskiwaczy reflektorów
|
2 |
29-10-17 pelasio |
1327 |
05-11-2017, 18:55 pelasio  |
 |
 |
[pomoc] Przewody hamulcowe Pajero III. 3.2 Diesel. 2000 rok.
|
1 |
03-11-17 PaKu |
991 |
03-11-2017, 22:26 klema  |
 |
|
Pajero III mechanizm wycieraczek
|
3 |
30-10-17 MarekWroc |
1249 |
31-10-2017, 19:35 zbyszekm2  |
 |
|
Odpalanie 3.2 did
|
3 |
30-10-17 Radzik1234 |
1135 |
31-10-2017, 19:34 zbyszekm2  |
 |
 |
Odprowadzenie wody z podszybia
|
1 |
31-10-17 klem4 |
1069 |
31-10-2017, 16:17 Marvw  |
 |
|
[3.5V6 GDI] Co to za chłodnica?
|
2 |
30-10-17 Karkol |
940 |
30-10-2017, 22:56 Karkol  |
 |
|
podświetlenie deski rozdrielczej Pajero 3.2 DiD Żarówki zegarów
|
5 |
22-05-14 Czajnik |
6202 |
29-10-2017, 16:59 Karkol  |
 |
|
Osłona tarczy hamulcowej
|
6 |
25-10-17 mpzajac |
1966 |
25-10-2017, 12:18 Bizi78  |
 |
|
[3.2 DID] Problem że skrzynia automatyczna lub konwerterem
|
0 |
24-10-17 Jarek1512 |
802 |
24-10-2017, 05:38 Jarek1512  |
 |
 |
Zamki , wkładki , kluczyk w 3 wkładkach występuje ten sam problem
|
12 |
15-10-17 klema |
3148 |
22-10-2017, 20:09 Michał_PIII  |
 |
|
Różnica miedzy dyfrem E47D i E47C
|
5 |
18-10-17 kleryk-3kgt |
1804 |
20-10-2017, 20:08 Michał_PIII  |
 |
|
O co chodzi z tymi śrubami (zaicki)
|
4 |
19-10-17 kurpi |
1492 |
19-10-2017, 15:01 Michał_PIII  |
 |
|
[3.2 DID] świecące się kontrolki po odpaleniu ?
|
3 |
18-10-17 alexs6 |
1483 |
19-10-2017, 08:07 zbyszekm2  |
 |
|
Blokada tylnego dyferencjału
|
10 |
10-10-17 Podlasiak |
4249 |
18-10-2017, 19:56 Michał_PIII  |
 |
 |
Lift + 50 mm na co dzień
|
6 |
15-10-17 klema |
1594 |
17-10-2017, 19:51 DonVito  |
 |
|
Problem z serii trudne sprawy Abs
|
3 |
16-10-17 przemek333 |
1174 |
17-10-2017, 14:13 zbyszekm2  |
 |
|
Kompletny wydech z nierdzewki Pajero SWB 2.5
|
6 |
10-10-17 Garrett |
2575 |
15-10-2017, 23:09 Garrett  |
 |
|
Tarcze hamulcowe Wymiana
|
13 |
12-10-17 polar2000 |
3214 |
14-10-2017, 22:10 polar2000  |
 |
|
Pajero 3 podłączenie elektryki haka
|
1 |
13-10-17 maxktm |
859 |
14-10-2017, 12:34 klema  |
 |
|
Szumienie w trakcie jazdy
|
1 |
12-10-17 ryba32 |
754 |
13-10-2017, 08:51 zbyszekm2  |
 |
 |
Cruise Control - Tempomat
|
11 |
22-09-17 klem4 |
3364 |
10-10-2017, 13:14 klem4  |
 |
|
sygnal
|
10 |
28-09-17 przemek333 |
3274 |
09-10-2017, 22:36 klema  |
 |
|
czujniki skrzyni rozdzielczej
|
4 |
07-10-17 lucas100 |
1393 |
09-10-2017, 10:12 zbyszekm2  |
 |
|
Pare pytan z elektryki, p3 2004 r. Podswietlenie, swiatla dzien, elektryka i wskaznik predkosci
|
14 |
14-09-17 bluecd |
2476 |
03-10-2017, 19:18 bluecd  |
 |
|
Ikonki ESP/ ABS
|
1 |
25-09-17 Kuba Kraków |
976 |
30-09-2017, 21:08 zbyszekm2  |
 |
|
Panowie zagadka [ Idź do strony: 1, 2 ] |
18 |
20-09-17 przemek333 |
4021 |
29-09-2017, 14:01 Bizi78  |
 |
 |
[3.2 DID] Gumka plastiku błotnika
|
4 |
13-09-17 paweuuu |
1390 |
26-09-2017, 09:36 zbyszekm2  |
 |
|
Pajero III
|
6 |
21-09-17 robek295 |
2809 |
23-09-2017, 22:32 klem4  |
 |
 |
Po jakim dystansie wymieniamy olej w automatycznej skrzyni biegow
|
5 |
22-09-17 klema |
1771 |
22-09-2017, 20:36 klem4  |
 |
Nowe posty |
|
 |
Brak nowych postów |
|
 |
Ważne ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Popularny ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Popularny ] |
|
 |
Ogłoszenie |
 |
Nowe posty [ Zablokowany ] |
|
 |
Brak nowych postów [ Zablokowany ] |
|
 |
Przyklejony |
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach
|
|