Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 


W myśl ustawy RODO, akceptując regulamin wyrażasz zgodę na gromadzenie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celach związanych z przyznaniem dostępu do forum / wstąpieniem do klubu.
Administratorem danych jest Oficjalny Klub Mitsubishi - MitsuManiaki
Jeśli nie akceptujesz powyższych informacji, prosimy o kontakt z Administracją w celu usunięcia konta.
Napisz nowy temat   Moderatorzy: Bizi78, Bzyk_R1
Użytkownicy przeglądający to forum: Brak
Oznacz wszystkie tematy jako przeczytane
 Tematy   Odpowiedzi   Autor   Wyświetleń   Ostatni post 
• Ważne tematy
Ważne ogłoszenie: INSTRUKCJA OBSŁUGI FORUM
Co? Jak? Gdzie? I dlaczego

0 18-12-08
Marcin-Krak
32995 18-12-2008, 19:16
Marcin-Krak
Ważne ogłoszenie: UDOSTĘPNIANIE LOGO ORAZ ZNAKU SŁOWNEGO 'MITSUMANIAKI'
ważna informacja!

2 27-05-11
Firebee
239743 26-11-2015, 19:23
Firebee
• Tematy
[I 2.0] awaria po zmianie rozrządu
10 17-11-09
topcan
3187 02-01-2010, 11:58
syll
jaki akumulator na wymiane?
6 30-03-08
janosik
5008 30-12-2009, 21:15
morani
Pasek klinowy-hałasujące rolki
1 29-12-09
tomek.rzepek
1120 30-12-2009, 11:19
Pawmitsu
szukam Mitsumaniaka z Outlanderem z Lubelszczyzny...
5 20-11-09
Radecky
1678 27-12-2009, 12:58
Pawmitsu
[I 2.0] Wybór akumulatora (firma)
9 19-12-09
gumon
2587 26-12-2009, 23:17
tomek.rzepek
sprężyny gazowe do Gen I
1 26-12-09
tkazik1
751 26-12-2009, 19:42
gumon
Przejscie z oleju 10w40 na 5w40
8 03-11-09
tomasz78
2425 26-12-2009, 14:47
tomasz78
spryskiwacze reflektorow
7 19-12-09
Pawmitsu
2206 23-12-2009, 23:34
Pawmitsu
[I 2.0T] blow off
1 16-12-09
stempel999
1276 22-12-2009, 08:57
Icewind
Hej. Proszę o radę
7 14-12-09
maniekzet
2395 19-12-2009, 18:23
sionia
Tarcze TEXTAR czy ASHIKA?
5 01-11-09
elektryk
2590 16-12-2009, 14:46
krzychu
lusterka
1 12-12-09
stempel999
994 12-12-2009, 22:47
Bart007
[I 2.0T] nie odpala i nie jezdzi na beznynie
8 07-12-09
stempel999
3448 12-12-2009, 15:05
stempel999
problem z SRS
4 28-10-09
ciechan83
1675 09-12-2009, 16:08
ciechan83
Jaki box na Outlandera 1?
6 05-12-09
Pawmitsu
2014 06-12-2009, 19:48
Pawmitsu
[I 2.0] Wymiana filtrów Outlanderze I...
2 02-12-09
Radecky
1831 02-12-2009, 19:19
mariusz_2050
[I 2,4 automat, sekwencja] włącznik świateł cofania -gdzie?
gdzie jest ten włącznik???

11 18-11-09
kordiank2
3418 25-11-2009, 23:53
tomekrvf
[I 2.0T] Mam 18 calowe kała w Outlanderze I
chromowane

9 13-11-09
jamaraja301
3031 20-11-2009, 23:46
Andy Lee
żarówka świateł postojowych - pomóżcie
jaki symbol?

2 17-11-09
Andy Lee
1018 18-11-2009, 01:01
Andy Lee
Outlander vs. Forester
11 01-04-09
gentile
6586 04-11-2009, 22:47
Student
[I 2.4] Stuki zawieszenia tylnego
2 05-04-09
Tomasz__D
1408 04-11-2009, 12:32
Grześku
[I 2.4 MIVEC] Odczytanie danych z ECU
0 03-11-09
emil0604
847 03-11-2009, 13:39
emil0604
[I 2.0] Ile płynu hamulcowego?
1 02-11-09
elektryk
1033 02-11-2009, 16:37
tomekrvf
regulacja zaworów w outlander 2.0
3 27-10-09
tomasz78
2728 01-11-2009, 12:36
krzychu
Wymiana łożyska w przednim kole.
1 09-09-09
tomek.rzepek
1390 28-10-2009, 16:27
mariusz_2050
[I 2.4 MIVEC] 2,4 - kilka pytań
1 23-10-09
Pyszy
1225 23-10-2009, 22:53
tomek.rzepek
[I 2.0] Montaż głośników wysokotonowych
3 10-10-09
gumon
1495 12-10-2009, 20:36
gumon
[I 2.0] Jakie oponki letnie
(na zapas)

1 01-10-09
elektryk
1012 03-10-2009, 01:10
tomek.rzepek
[I 2.0T] Problem przy odpalaniu
1 25-09-09
hadesss
1075 25-09-2009, 20:03
mariusz_2050
Częsci do silnika outlander Turbo
2 16-09-09
krzypolo
1369 17-09-2009, 15:35
krzypolo
Grzanie się silnika
6 15-09-09
krzypolo
2209 15-09-2009, 21:42
krzypolo
Regulacja zaworów w Outlanderze I gen. 2.4 wersja USA
1 23-08-09
mariusz_2050
1261 05-09-2009, 13:51
Tomasz__D
OUTLANDER 2003 - tuleje wahaczy tylnych!!! gdzie można kupić
6 24-10-07
ziutasek
2383 23-08-2009, 22:37
Simurgh
poszukuje gum do zawieszenia tylnego
0 16-08-09
Neoart
862 16-08-2009, 21:37
Neoart
Sprzęgło oulander 2003
3 26-06-08
Outlanderka
1678 27-07-2009, 13:44
Hubeeert
[I 2.0] Rozmiar opon
2 13-07-09
gumon
1534 15-07-2009, 13:54
lencik
[I 2.4 MIVEC] Wentylator chłodnicy w Mitsu Outlander 2003
Wentylator włącza się natychmiast nawte przy zimnym silniku...

8 23-08-07
orto
2959 02-07-2009, 16:51
tomekrvf
jakie żarówki do outka 2,4 us ????????????????
plissss

0 30-06-09
Andy Lee
1000 30-06-2009, 20:22
Andy Lee
Jak zdjąć pokrywę plastikową progu przy siedzeniach?
1 29-02-08
Janek
1075 30-06-2009, 20:08
Andy Lee
[I 2.0] Wahacz tylny MN100086
Jaki zamiennik?

0 19-06-09
Simurgh
955 19-06-2009, 09:14
Simurgh
[I 2.0] wyciszenie
1 17-06-09
DYZU714
1156 18-06-2009, 00:03
tomek.rzepek
[I 2.0] części
0 15-06-09
Outlanderka
1042 15-06-2009, 20:18
Outlanderka
outlander 2003 / katalizator
8 08-05-09
Outlanderka
3427 03-06-2009, 09:47
tomek.rzepek
[I 2.4] rozrzad w outku I 2003 rok 2.4 benzyna
[ Idź do strony: 1, 2 ]
23 16-01-09
Tomasz__D
6319 31-05-2009, 14:56
ElMundzio
Filtr kabinowy w Outku I
2 23-05-09
Tomasz__D
1441 25-05-2009, 08:42
Tomasz__D
[I 2.0] Rdza w Outku I
3 25-03-09
krolyaro
2521 26-04-2009, 19:56
krolyaro
Belki do relingów
9 24-09-08
bartek1
3292 26-04-2009, 16:37
orto
tlumik do outlandera...
5 10-10-08
200EY
2032 22-04-2009, 22:40
DYZU714
Felgi 15 cali na zime?
1 21-04-09
Zwierzu
1240 21-04-2009, 16:46
krzychu
Jakie oponki na lato 2009r. ?
[ Idź do strony: 1, 2 ]
15 02-04-09
Cezar76
4886 19-04-2009, 16:48
morisek
Wyświetl tematy z ostatnich:  
Forum Oficjalnego Klubu Mitsubishi - MitsuManiaki Strona Główna » Mitsubishi 4x4 » Outlander » Outlander I GEN » Outlander I GEN Techniczne Strona 26 z 28  
Napisz nowy temat  
Szukaj w tym dziale:       
 
Skocz do:  
Nowe posty    Brak nowych postów    Ważne ogłoszenie
Nowe posty [ Popularny ]    Brak nowych postów [ Popularny ]    Ogłoszenie
Nowe posty [ Zablokowany ]    Brak nowych postów [ Zablokowany ]    Przyklejony
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Ta strona używa ciasteczek (ang. cookies) w celu logowania oraz do badania oglądalności strony.
Aby dowiedzieć się czym są ciasteczka odwiedź stronę wszystkoociasteczkach.pl
Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie ciasteczek na tej stronie, zablokuj je w opcjach Twojej przeglądarki internetowej.